دانلود فیلم Avengers: Endgame 2019

۲۰۲ بازدید
لینک‌های دانلود
نظرات
نقد و بررسی
خلاصه داستان: داستان قسمت چهارم درست پس از بشکن تانوس و ناپدید شدن نیمی از جهان روایت می‌شود. حال گروه انتقام‌جویان که نیمی از اعضایش را از دست داده است ، باید دوباره متحد شده و با کمک یکدیگر ناپدیدشدگان را بازگردانند و آنها را دوباره زنده کنند. اما…
دانلود فیلم Avengers: Endgame 2019
لینک‌های دانلود
لینک‌های دانلود با کیفیت اصلی
نقد و بررسی
Review

انتقام جویان پایان بازی 2019 حسابی با کاراکترهایش وقت می گذراند و به اندازه ی کافی به آنها فرصت می دهد که از افسردگی رها شوند. خوشبختانه نویسندگان فیلم یعنی «استفان مک فیلی» و «کریستوفر مارکوس» با تبحری که دارند ، این تضمین را می دهند که بلند کردن قهرمانان از روی زمین نیز می تواند به اندازه ی قدرت نمایی آنها جذاب و تحسین برانگیز از آب دربیاید و ظهور از عمق تباهی و جبران گذشته می تواند بسیار تسکین بخش باشد.

ساختار ساده ی داستان فیلم Avengers Endgame 2019 نشان می دهد که دیگر از غافل گیری های «نبرد بی نهایت» یا لذت ساده ی دیدن سایر فیلم های مارول که به دنبال بلند کردن وزنه هایی بیشتر از وزن خود بودند ، خبری نیست. فیلم انتقام جویان پایان بازی 2019 راهی را کشف می کند که سوگواری به خودی خود بتواند در فیلم ابراز وجود کند. تاثیرگذاری احساسی این فیلم به بعدی عمیق تر از سایر فیلم های دنیای سینمایی مارول دست می یابد.

ارسال نظر
برچسب‌ها: , , , , , , ,