دانلود سریال See

۲۸۹ بازدید
لینک‌های دانلود
نظرات
نقد و بررسی
خلاصه داستان: در آینده‌ای دور از انتظار، قدرت بینایی خود را از دست داده است و جامعه مجبور است روش های جدیدی برای تعامل ، ساختن ، شکار و بقا پیدا کند. اما همه‌ی اینها زمانی که دو نوزاد دوقلو به دنیا می‌آیند که قدرت بینایی دارند تغییر می‌کند و...
دانلود سریال See
لینک‌های دانلود
لینک‌های دانلود با دوبله فارسی (2 زبانه)
نقد و بررسی
Review

سریال دیدن ( See ) سریال جدیدی است که توسط اپل با بازی جیسون موموآ منتشر شده. سریالی که تهیه کنندگانش در اظهار نظری اغراق آمیز، کیفیت آن را با سریال « بازی تاج و تخت » مقایسه کرده اند. نکته جالب درباره سریال « See » این است که گفته شده برای ساختن هر اپیزود آن مبلغی حدود 15 میلیون دلار هزینه شده است! عدد بزرگی که حتی توانایی سبقت گرفتن از پر هزینه ترین فیلمهای سینمایی را دارد. با ارائه این مقدمه به سراغ بررسی سریال « See » می رویم تا ببینیم آیا سرمایه گذاری اپل در این عرصه موفق بوده یا خیر.

سرمایه گذاری اپل بر روی « See » در طراحی صحنه و لوکیشن های طبیعی سریال به خوبی قابل مشاهده است و باید بابت طراحی صحنه و لباس و مخصوصاً فیلمبرداری زیبا، سریال را تحسین کرد. طراحی صحنه های اکشن در محیط های طبیعی چشم نواز هستند و نبردها هیجان انگیز و پر جزئیات. اما یک غافلگیری و شاید بهتر باشد بگوییم سهل انگاری در « See » قابل ذکر است و آن اینکه مسئله نابینایی ساکنین زمین در آینده می تواند سوالات بسیار زیادی را در ذهن مخاطبین سریال ایجاد نماید که سازندگان به راحتی از کنار آن عبور کرده اند.

سریال « See » به خوبی از محیط های طبیعی استفاده کرده و سکانس های اکشن زیادی هم در سریال وجود دارد اما در میان آنها جالی خالی یک فیلمنامه خوب حس می شود به طوریکه بتواند منطقی میان درام و اکشن ایجاد نماید. اما بی لطفی است اگر بگوییم « See » ارزش تماشا ندارد. بازی های خوب بازیگران و جیسون موموآ در نقش اصلی سریال و مناظر بِکر و طراحی صحنه عالی، می تواند هر تماشاگری را مجذوب خود نماید. امیدواریم که فیلمنامه سریال در ادامه بتواند درام بیشتری خلق نماید و شخصیت هایش را بیشتر پرورش دهد.

ارسال نظر
برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , ,