شیلا خداداد شیلا خداداد خبر دستگیری‌اش را تکذیب کرد
شنیده ها و گفته های تایید نشده، این بار قرعه را به نام بازیگر سینما و تلویزیون شیلا خداداد رقم زد.
به گزارش خبرنگار اقتصاد آنلاین، در حالی که چند ماهی از پایان سفر شیلا خداداد و بازگشتش به کشور گذشته، هنوز حرف و حدیث ها تمام نشده و امروز در کمال ناباوری خبر دستگیری وی در یکی از پایگاه های خبری منتشر شد.
این نه آخرین بار است که بی اخلاقی ها، حرمت می شکند؛ شنیده می شود ها و گفته شده است ها که در این موارد هم از قضا تایید نشده اند، متاسفانه به سرعت در فضای مجازی منتشر می شوند، بی آن که از صحت آن درصدی مطمئن باشیم و این مصداق بی اخلاقی رسانه ای است.
شیلا خداداد ضمن ابراز تاسف از انتشار چنین مطالبی، خبر دستگیری خود را در سایت خبری اقتصاد آنلاین تکذیب کرد .

http://www.eghtesadonline.com/fa/content/118512 class=
شیلا خداداد خبر دستگیری‌اش را تکذیب کرد شنیده ها و گفته های تایید نشده، این بار قرعه را به نام بازیگر سینما و تلویزیون شیلا خداداد رقم زد. به گزارش خبرنگار اقتصاد آنلاین، در حالی که چند ماهی از پایان سفر شیلا خداداد و بازگشتش به کشور گذشته، هنوز حرف و حدیث ها تمام نشده و امروز در کمال ناباوری خبر دستگیری وی در یکی از پایگاه های خبری منتشر شد. این نه آخرین بار است که بی اخلاقی ها، حرمت می شکند؛ شنیده می شود ها و گفته شده است ها که در این موارد هم از قضا تایید نشده اند، متاسفانه به سرعت در فضای مجازی منتشر می شوند، بی آن که از صحت آن درصدی مطمئن باشیم و این مصداق بی اخلاقی رسانه ای است. شیلا خداداد ضمن ابراز تاسف از انتشار چنین مطالبی، خبر دستگیری خود را در سایت خبری اقتصاد آنلاین تکذیب کرد . http://www.eghtesadonline.com/fa/content/118512ثبت دیدگاه شما

ديدگاه کاربران


mahmoodgh
واقعا جای خجالت داره بازی کردن با آبروی مردم


hadi
shila khanoum najib baba in khanoum shohar Dre in chiza chiye mg

alireza
@shilakhodadadvafarzinsarkaratسلام من از وبسایت شما فهمیدم شایعه رو ولی فکر نمی کنم کسی باور کرده باشه

❤❤❤

ali v.d
خااااك تو سر اونايي ك بخوان شيلا خداداد رو دستگير كنن.

Ali
واقعا متاسف هستم برای شایعه سازان