ترلان پروانه منیژه حکمت پس از ٨  سال فیلم ساخت/ زنی که به خانه نرسید... «جاده قدیم» به کارگردانی منیژه حکمت تحویل دبیرخانه سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر شد. «جاده قدیم» که در سکوت خبری مقابل دوربین رفت این روزها آخرین مراحل آماده سازی را طی می کند و برای نمایش در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر آماده می شود.

در خلاصه داستان «جاده قدیم» با بازی مهتاب کرامتی و آتیلا پسیانی آمده است: در آستانه سال نو مینو به خانه نمی رسد... این فیلم چهارمین ساخته سینمایی حکمت پس از ٨ سال دوری از فیلمسازی است.

#ترلان_پروانه #مهتاب_کرامتی #منيژه_حكمت class=
منیژه حکمت پس از ٨ سال فیلم ساخت/ زنی که به خانه نرسید... «جاده قدیم» به کارگردانی منیژه حکمت تحویل دبیرخانه سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر شد. «جاده قدیم» که در سکوت خبری مقابل دوربین رفت این روزها آخرین مراحل آماده سازی را طی می کند و برای نمایش در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر آماده می شود. در خلاصه داستان «جاده قدیم» با بازی مهتاب کرامتی و آتیلا پسیانی آمده است: در آستانه سال نو مینو به خانه نمی رسد... این فیلم چهارمین ساخته سینمایی حکمت پس از ٨ سال دوری از فیلمسازی است. #ترلان_پروانه #مهتاب_کرامتی #منيژه_حكمتثبت دیدگاه شما

ديدگاه کاربران