کیهان کلهر .
« برنامه کنسرتهای کیهان کلهر در ایران »
.
کیهان کلهر که کنسرت هایش را با همراهی اردال ارزنجان در تهران آغاز کرد ،در ادامه حضورش در ایران در حال برگزاری کنسرت‌ "پردگیان باغ سکوت" در شهرهای مختلف ایران است. 
او طی هفته‌های گذشته کنسرت‌هایش را از شیراز آغاز کرد و سپس در بوشهر، اهواز، بندرعباس، اردبيل، تبریز و رشت به روی صحنه رفت.
کیهان کلهر روزهای آینده در شهرهای ساری و گنبدکاووس کنسرت خواهد داد و سپس بار دیگر به  تهران باز می‌گردد تا این بار برای چهار شب (14، 15 ، 17، 18 دی‌ماه) روی سن تالار وحدت حاضر شود. 
بعد از کنسرت تهران او بار دیگر به شهرهای مختلف ایران سفر می‌کند و در کرمانشاه، همدان، ایلام، سنندج، کرمان، زاهدان، بیرجند، تربت حیدریه، شیراز، اهواز، خرمشهر و اصفهان کنسرت‌هایی را برگزار می کند.
کنسرت‌های زاهدان، تربت حیدریه و خرمشهر به صورت رایگان برگزار خواهد شد. هدف اصلی از برگزاری این کنسرت‌ها علاوه بر ترویج موسیقی سنتی و اصیل ایرانی، حمایت از علاقمندان موسیقی در مناطق محروم ایران است.
این مجموعه کنسرت‌ها از اردیبهشت‌ماه امسال آغاز شده است، و تا اواسط بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
در کنار کیهان کلهر در مقام آهنگساز و نوازده، نوید افقه (تنبک)، "هادی آذرپیرا" (تار)، و "علی بهرامی فرد" (سنتور) به نوازندگی خواهند پرداخت. 
تهیه‌کنندگی این کنسرت ها را آقای "سهیل زارعی" به عهده دارد.
.
#کیهان_کلهر #نوید_افقه #هادی_آذرپیرا  #سنتور  #تار#کمانچه #تمبک #پردگیان_باغ_سکوت #علی_بهرامی_فرد #ساری#کرمانشاه #تربت_حیدریه #سنندج #تهران #شیراز #اصفهان #همدان #ایلام #کرمان #زاهدان #بیرجند #خرمشهر #اهواز  #kayhankalhor #kamancheh #ali_bahramifard #hadiazarpira #navidafghah class=
. « برنامه کنسرتهای کیهان کلهر در ایران » . کیهان کلهر که کنسرت هایش را با همراهی اردال ارزنجان در تهران آغاز کرد ،در ادامه حضورش در ایران در حال برگزاری کنسرت‌ "پردگیان باغ سکوت" در شهرهای مختلف ایران است. او طی هفته‌های گذشته کنسرت‌هایش را از شیراز آغاز کرد و سپس در بوشهر، اهواز، بندرعباس، اردبيل، تبریز و رشت به روی صحنه رفت. کیهان کلهر روزهای آینده در شهرهای ساری و گنبدکاووس کنسرت خواهد داد و سپس بار دیگر به تهران باز می‌گردد تا این بار برای چهار شب (14، 15 ، 17، 18 دی‌ماه) روی سن تالار وحدت حاضر شود. بعد از کنسرت تهران او بار دیگر به شهرهای مختلف ایران سفر می‌کند و در کرمانشاه، همدان، ایلام، سنندج، کرمان، زاهدان، بیرجند، تربت حیدریه، شیراز، اهواز، خرمشهر و اصفهان کنسرت‌هایی را برگزار می کند. کنسرت‌های زاهدان، تربت حیدریه و خرمشهر به صورت رایگان برگزار خواهد شد. هدف اصلی از برگزاری این کنسرت‌ها علاوه بر ترویج موسیقی سنتی و اصیل ایرانی، حمایت از علاقمندان موسیقی در مناطق محروم ایران است. این مجموعه کنسرت‌ها از اردیبهشت‌ماه امسال آغاز شده است، و تا اواسط بهمن ماه ادامه خواهد داشت. در کنار کیهان کلهر در مقام آهنگساز و نوازده، نوید افقه (تنبک)، "هادی آذرپیرا" (تار)، و "علی بهرامی فرد" (سنتور) به نوازندگی خواهند پرداخت. تهیه‌کنندگی این کنسرت ها را آقای "سهیل زارعی" به عهده دارد. . #کیهان_کلهر #نوید_افقه #هادی_آذرپیرا #سنتور #تار#کمانچه #تمبک #پردگیان_باغ_سکوت #علی_بهرامی_فرد #ساری#کرمانشاه #تربت_حیدریه #سنندج #تهران #شیراز #اصفهان #همدان #ایلام #کرمان #زاهدان #بیرجند #خرمشهر #اهواز #kayhankalhor #kamancheh #ali_bahramifard #hadiazarpira #navidafghahثبت دیدگاه شما