رضا یزدانی همكارى دوباره من با مهدى كرم پور عزيز بعد از طهران تهران در "صوفى و ديوانه" ...
ترانه اى كه ماندگار شد و همه شما بارها و بارها زمزمه كرديد و در كنسرتها با من فرياد زديد و اشك ريختيد..
اگه عاشقت نبودم، پا نميداد اين ترانه...
بى خيال بد بيارى، زنده باد اين عاشقانه...
اميدوارم اين ترانه هم براى شما خاطره بسازد...
من بر اين باورم...
..............
‎به گزارش خبرگزاری مهر،  مهدی کرم پور کارگردان فیلم به همراه بهزاد عبدی آهنگساز برای انجام مراحل نهایی ضبط موسیقی در اکراین به سر می برند.
‎رهبری ارکستر سمفونیک ملی اکراین را ولادیمیر سیرنکو برعهده دارد که به همراه اعضای ارکستر، قطعات ساخته شده توسط عبدی را خواهند نواخت.
‎ترانه فیلم «سوفی و دیوانه» را یغما گلرویی سروده و با صدای رضا یزدانی ضبط شده که این خواننده در چند سکانس از آن به بازی نیز پرداخته است.
‎این دومین همکاری یزدانی با کرم پور به عنوان بازیگر و خواننده پس از فیلم «طهران تهران» در سال ٨٧ است. class=
همكارى دوباره من با مهدى كرم پور عزيز بعد از طهران تهران در "صوفى و ديوانه" ... ترانه اى كه ماندگار شد و همه شما بارها و بارها زمزمه كرديد و در كنسرتها با من فرياد زديد و اشك ريختيد.. اگه عاشقت نبودم، پا نميداد اين ترانه... بى خيال بد بيارى، زنده باد اين عاشقانه... اميدوارم اين ترانه هم براى شما خاطره بسازد... من بر اين باورم... .............. ‎به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی کرم پور کارگردان فیلم به همراه بهزاد عبدی آهنگساز برای انجام مراحل نهایی ضبط موسیقی در اکراین به سر می برند. ‎رهبری ارکستر سمفونیک ملی اکراین را ولادیمیر سیرنکو برعهده دارد که به همراه اعضای ارکستر، قطعات ساخته شده توسط عبدی را خواهند نواخت. ‎ترانه فیلم «سوفی و دیوانه» را یغما گلرویی سروده و با صدای رضا یزدانی ضبط شده که این خواننده در چند سکانس از آن به بازی نیز پرداخته است. ‎این دومین همکاری یزدانی با کرم پور به عنوان بازیگر و خواننده پس از فیلم «طهران تهران» در سال ٨٧ است.ثبت دیدگاه شما