حنا کامکار به گزارش روابط عمومی گروه،
#هاناکامکار #طراح_موسیقی #نمایش "نامه های عاشقانه از خاورمیانه" به کارگردانی #کیومرث_مرادی شد که از هفته پايانى آذر ماه در #تماشاخانه_پالیز به روی صحنه خواهد رفت.

در #موسیقی این نمایش به طور کلی از سازهای متعدد کوبه ای و زهی به طور زنده استفاده خواهد شد.
#پريسا_كاشفى، #تارا_موسويان، #سحر_عباسى #نوازندگان #گروه_موسیقی این #تآتر خواهند بود.

#طناز_طباطبایی،#پانته_آ_پناهی_ها،#هانیه_توسلی (به ترتیب ورود به صحنه)#بازیگران آن مى باشند.

این #تاتر نوشته مشترک کیومرث مرادی و پوریا آذربایجانی است که #داستان سه #زن در جستجوی #صلح  و بازمانده از خاكسترهای #جنگ های تراژيك معاصر است. 
پیش فروش از چهارشنبه 17 آذر با 25% تخفیف ویژه 3 روز نخست نمایش در سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com آغاز خواهد شد.
@tamashachi_herfei
.
(با سپاس از طراح تنپوشم @_elhamkarimi_ ) class=
به گزارش روابط عمومی گروه، #هاناکامکار #طراح_موسیقی #نمایش "نامه های عاشقانه از خاورمیانه" به کارگردانی #کیومرث_مرادی شد که از هفته پايانى آذر ماه در #تماشاخانه_پالیز به روی صحنه خواهد رفت. در #موسیقی این نمایش به طور کلی از سازهای متعدد کوبه ای و زهی به طور زنده استفاده خواهد شد. #پريسا_كاشفى، #تارا_موسويان، #سحر_عباسى #نوازندگان #گروه_موسیقی این #تآتر خواهند بود. #طناز_طباطبایی،#پانته_آ_پناهی_ها،#هانیه_توسلی (به ترتیب ورود به صحنه)#بازیگران آن مى باشند. این #تاتر نوشته مشترک کیومرث مرادی و پوریا آذربایجانی است که #داستان سه #زن در جستجوی #صلح و بازمانده از خاكسترهای #جنگ های تراژيك معاصر است. پیش فروش از چهارشنبه 17 آذر با 25% تخفیف ویژه 3 روز نخست نمایش در سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com آغاز خواهد شد. @tamashachi_herfei . (با سپاس از طراح تنپوشم @_elhamkarimi_ )ثبت دیدگاه شما