بهاره کیان افشار .
زمین لرزید اما مطمناً مردم ایران نخواهند گذاشت دلتان بلرزد.
دست در دست هم داده ایم تا بتوانیم از حجم اندوه هموطنانمان کم کنیم و یاری گر بازماندگان زلزله غرب کشور باشیم.
موسسه خیریه بهنام دهش پور ضمن عرض تسلیت به مردم ایران و آرزوی سلامتی و بهبودی و صبر برای بازماندگان حادثه زلزله استان های غربی به منظور همراهی و تامین مایحتاج بازماندگان و مجروحان حادثه زلزله اخیر، کلیه درآمد حاصل از واحد تابلوهای یادبود(تسلیت) را از تاریخ 23 آبان ماه تا 3 آذرماه به این امر اختصاص خواهد داد.
همچنین با هماهنگی با معاونت اجتماعی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی بر آن هستیم تا با مشارکت و کمک های مردمی اقدام به تامین 100 میلیون تومان برای حمایت از زلزله زدگان و تامین مایحتاج این عزیزان نماییم.
جهت هر گونه سوال و نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه خیریه بهنام دهش پور و شماره های  22718082 الی 3 داخلی های 114 و 108 و 112  و 105 تماس حاصل نمایید.
شما عزیزان می توانید کمک های نقدی خود را به هر میزان که می توانید از طریق اپلیکیشن موسسه و یا وب سایت واریز نمایید. 
همگی در این اندوه بزرگ شریک هستیم
@behnamcharity class=
. زمین لرزید اما مطمناً مردم ایران نخواهند گذاشت دلتان بلرزد. دست در دست هم داده ایم تا بتوانیم از حجم اندوه هموطنانمان کم کنیم و یاری گر بازماندگان زلزله غرب کشور باشیم. موسسه خیریه بهنام دهش پور ضمن عرض تسلیت به مردم ایران و آرزوی سلامتی و بهبودی و صبر برای بازماندگان حادثه زلزله استان های غربی به منظور همراهی و تامین مایحتاج بازماندگان و مجروحان حادثه زلزله اخیر، کلیه درآمد حاصل از واحد تابلوهای یادبود(تسلیت) را از تاریخ 23 آبان ماه تا 3 آذرماه به این امر اختصاص خواهد داد. همچنین با هماهنگی با معاونت اجتماعی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی بر آن هستیم تا با مشارکت و کمک های مردمی اقدام به تامین 100 میلیون تومان برای حمایت از زلزله زدگان و تامین مایحتاج این عزیزان نماییم. جهت هر گونه سوال و نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه خیریه بهنام دهش پور و شماره های 22718082 الی 3 داخلی های 114 و 108 و 112 و 105 تماس حاصل نمایید. شما عزیزان می توانید کمک های نقدی خود را به هر میزان که می توانید از طریق اپلیکیشن موسسه و یا وب سایت واریز نمایید. همگی در این اندوه بزرگ شریک هستیم @behnamcharityثبت دیدگاه شما

ديدگاه کاربران