مهدی ماهانی فیلم «طاقباز» برایم ماراتن بازیگری بود

بازیگر فیلم سینمایی «هیس دختر ها فریاد نمی زنند» ، با بیان اینکه فیلم «طاقباز» یک جور ماراتن بازیگری بود، از چگونگی پرداخت نقش خود و تولید این اثر متفاوت می گوید.

مهدی ماهانی که به تازگی در فیلم «طاقباز» عهده دار نقش اصلی فیلم بوده درباره این فیلم سینمایی به خبرنگار فرهنگی ایسکانیوز، گفت: کاراکترم در این فیلم نقشی در واقع غیر متعارف بود به این معنی که این نقش با شخصیت واقعی هر انسان نرمال و سالمی که در جامعه زندگی می کند فاصله بسیاری داشت. شخصیتی که به انواع مواد مخدر از جمله شیشه و كوكائين اعتیاد شدید دارد و دیگر توانایی تشخیص واقعیت از خیال را از دست داده است.

وی اظهار داشت: برای رسیدن به این نقش سعی کردم اول در کنار آدمهایی که مصرف کننده هستند و در دام اعتیاد قرار گرفته اما آنچنان به منجلاب اعتیاد نرفته اند، قرار بگیرم. با توجه به شخصیتی که در فیلمنامه بود مرحله به مرحله به این آدم ها نزدیک شدم و حدود یک ماه با دو نفر از این آدم ها رفت و آمد داشتم. طرز نگاه آنها همچنین طرز صحبت کردنشان ایده های زیادی به بنده داد.

ماهانی از دیگر تجربه‌های جدید در این کار و سختی آن، گفت: فیلمبرداری را از جاده شروع می کردیم و به دلیل فلاش بک‌ هایی که در فیلم بود و باید به زمان گذشته بر می گشتیم این کار را برای ما سخت تر می کرد.

بازیگر فيلم «انتهاى خيابان هشتم »، افزود: ما هر سکانسی را در فیلم یک روز با بازیگردان تمرین می کردیم و یک روز با همکاران بازیگر و در واقع زمان تعویض لباس و گریم را نیز در حین فیلمبرداری تمرین می کردیم، چون در این فیلم شکست زمانی وجود داشت و به گذشته می رفتیم و بر می گشتیم به حال، قاعدتا باید لباس ها و گریم در حین فیلمبرداری سکانس عوض می شد و این یکی از نکات چالش برانگیز فیلم «طاقباز» برای بازیگران بود.

وی با اشاره به اینکه امیدوارم این فیلم مورد توجه بیننده عادی و تماشاچیان حرفه ای سینمایی قرار بگیرد، گفت: اینکه چطور بدون کات گریم ها و لباس ها سر صحنه تغییر می کرد و در ادامه با فیلمبردار و دکوپاژی که کارگردان برای ما در نظر گرفته بود تمرین می کردیم و بعد از اینها وقتی برای هر سکانس به جمع بندی می رسیدیم، یک روز با همه‌  گروه تمرین می کردیم. حالا شما در نظر بگیرید هفتاد سکانس را ما به این حالت تمرین کردیم که این تمرینات بیش از دو ماه طول کشید.
 وقتی کارگردان  فرمان حرکت را می داد این فیلم یک نوع ماراتن بازیگری برای همه بچه ها حساب مى شد ،چون بدون کات باید ادامه می دادیم و بچه ها بازیگری خود را به رخ می کشیدند class=
فیلم «طاقباز» برایم ماراتن بازیگری بود بازیگر فیلم سینمایی «هیس دختر ها فریاد نمی زنند» ، با بیان اینکه فیلم «طاقباز» یک جور ماراتن بازیگری بود، از چگونگی پرداخت نقش خود و تولید این اثر متفاوت می گوید. مهدی ماهانی که به تازگی در فیلم «طاقباز» عهده دار نقش اصلی فیلم بوده درباره این فیلم سینمایی به خبرنگار فرهنگی ایسکانیوز، گفت: کاراکترم در این فیلم نقشی در واقع غیر متعارف بود به این معنی که این نقش با شخصیت واقعی هر انسان نرمال و سالمی که در جامعه زندگی می کند فاصله بسیاری داشت. شخصیتی که به انواع مواد مخدر از جمله شیشه و كوكائين اعتیاد شدید دارد و دیگر توانایی تشخیص واقعیت از خیال را از دست داده است. وی اظهار داشت: برای رسیدن به این نقش سعی کردم اول در کنار آدمهایی که مصرف کننده هستند و در دام اعتیاد قرار گرفته اما آنچنان به منجلاب اعتیاد نرفته اند، قرار بگیرم. با توجه به شخصیتی که در فیلمنامه بود مرحله به مرحله به این آدم ها نزدیک شدم و حدود یک ماه با دو نفر از این آدم ها رفت و آمد داشتم. طرز نگاه آنها همچنین طرز صحبت کردنشان ایده های زیادی به بنده داد. ماهانی از دیگر تجربه‌های جدید در این کار و سختی آن، گفت: فیلمبرداری را از جاده شروع می کردیم و به دلیل فلاش بک‌ هایی که در فیلم بود و باید به زمان گذشته بر می گشتیم این کار را برای ما سخت تر می کرد. بازیگر فيلم «انتهاى خيابان هشتم »، افزود: ما هر سکانسی را در فیلم یک روز با بازیگردان تمرین می کردیم و یک روز با همکاران بازیگر و در واقع زمان تعویض لباس و گریم را نیز در حین فیلمبرداری تمرین می کردیم، چون در این فیلم شکست زمانی وجود داشت و به گذشته می رفتیم و بر می گشتیم به حال، قاعدتا باید لباس ها و گریم در حین فیلمبرداری سکانس عوض می شد و این یکی از نکات چالش برانگیز فیلم «طاقباز» برای بازیگران بود. وی با اشاره به اینکه امیدوارم این فیلم مورد توجه بیننده عادی و تماشاچیان حرفه ای سینمایی قرار بگیرد، گفت: اینکه چطور بدون کات گریم ها و لباس ها سر صحنه تغییر می کرد و در ادامه با فیلمبردار و دکوپاژی که کارگردان برای ما در نظر گرفته بود تمرین می کردیم و بعد از اینها وقتی برای هر سکانس به جمع بندی می رسیدیم، یک روز با همه‌ گروه تمرین می کردیم. حالا شما در نظر بگیرید هفتاد سکانس را ما به این حالت تمرین کردیم که این تمرینات بیش از دو ماه طول کشید. وقتی کارگردان فرمان حرکت را می داد این فیلم یک نوع ماراتن بازیگری برای همه بچه ها حساب مى شد ،چون بدون کات باید ادامه می دادیم و بچه ها بازیگری خود را به رخ می کشیدندثبت دیدگاه شما

amir_sam202
💙💙💙💻


ghasem_mahmoudii
مخلصیم

babakmani
مهدى عزيزم با پشتكار و استعدادت، آرزو دارم كه موفقيت هات روز افزون تر از هميشه باشه

nima__n_z
عالی هستی شما جناب آقای ماهانی عشق

mohammad_rezvanifar1215
لطفابه داداستقلال برسید💙💙

mohammad_rezvanifar1215
لطفابه داداستقلال برسید💙💙

taghbaz_movie
👌❤️

shahrzad_soleimani66
nice

baran_6712
💜💜

touba_zarrin
🙌وااااو خسته نباشید اقای ماهانی عزیز😊

touba_zarrin
🙋سلام شبتون خوش😊


engineeringidea
براي ديدن ايده ها و اختراعات جذاب و جديد مهندسان سراسر دنيا پيج ما را دنبال كنيد👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻😎😎😎😎👌🏻👌🏻🤓🤓🤓

majid624960
🌹🌹

m.nikkhah71
👑

arooshanoori
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

arooshanoori
عمو یادش بخیر

arooshanoori
👏👏👏👏👏👏👏👏

mahsi.ma81083
حرف نداری بهترین 💙💙💙💙💙💙

engineeringidea
براي ديدن ايده ها و اختراعات جذاب و جديد مهندسان سراسر دنيا پيج ما را دنبال كنيد👌🏻👆🏻👆🏻👌🏻😎👍🏻👍🏻👍🏻😎🤓🤓👌🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻

arayesh_pretty
زیباترین وسایل آرایش برای زیباترین خانم ها

dookhi.f.bandari
💙💙💙💙


fatemeh_a11378
عشقی آقای ماهانی😍😍😍

yahyabahadori
شما خیلی شبیه شهرام کاشانی هستید

mhbbe_mvi
بهترینی😍😍😍

atefeh_omidi1995
عزیزدل همه مایی بهترین😍😍

negin_._m
Big like

aram.s.s76
👍👍👍👍

1380.aida
فالوووووو پلیز

1380.aida
فالوووووو پلیز

mahsa.r787749
‌فدات شم الهی

shayesteh2070
برایتان آرزوی موفقیت میکنم موفق و مؤید باشید و همچنان بدرخشید آقای ماهانی عزیز🌹🌹👌


azadeh___60
💎

azadeh___60
🚩

azadeh___60
🌹

et_ziba_pv
❤❤

sabaw.__.mzr
❤❤❤❤❤❤

sumunshahamat
😎💪🏻

mehdimahani
@amirhosseintahsini مخلصم امير حسين عزيز 🌹

mehdimahani
@saeedsoheilii سعيد جان دوست دارم زيادددد❤️🌹

f.y.m62
شما چرا همش نقش های ترسناک وغیرمتعارف بازی میکنید؟ آدم واقعا ازتون میترسه خب😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

farazyasrebi.pv
Doret begardam dadash♥️♥️♥️♥️


ww.taroot.ir
(●'◡'●) ❤

sufia_t2
توانا❤🍀

aghil.bahrami64
مهدی جان مطمئنم که بازی خوب و درخشانت توی این فیلم حسابی دیده خواهد شد 🌷🌷🌷🌷🌷🌷

fahime_taji4
💙💙💙💙عالی

eli.taji7
👌👌💙💙💙👍👍

mirbagherimaryam
🌹🌹🌹👌

bashir.bashirzadeh
✌🏼🌹

saeedsoheilii
💐💐💐❤️❤️💐💐💐

amirhossein.tajii
💙💙💙💙👑🌟🌟

mehdimahani
@dariushfarziaee فداااا ❤️❤️


mehdimahani
@farhangiiali.official 🙏🌹

dariushfarziaee
داداش گلم😊😊

romina_khanzade
❤️❤️

maryam_khanoom73
وا

pegah7326
موفق باشید🌹

bemaniazhang
Fadattttt dadashe golam miterekooni

sa.har96_68
قربون لایک ونگاه مهربونتون نسبت به کامنتم😍😜

roya.k67
عزیز دلم همیشه بدرخشید 👏👏

mehdimahani__f
👌👌 👌👌🎬🎬🎬

mehdimahani
@shahram.asadzadeh57 🌹✌️💪


naghsh_aval
🎭🎬🎭🎬🎭🎬❤️🌹👌

dookhi.f.bandari
ان شاالله موفق باشی پسر تاجی تیم محبوبمون هم به روزای اوجش بربگرده 💙💙💪💪@mehdimahani

asiyeh.asadzadeh
👏👏👏👏👏👏👏👏👏

dookhi.f.bandari
💙💙💙💙

shivaarkey
فقط میتونم بگم .... نه هیچی نمیتونم بگم ... فقط از جا بلند میشم و تمام قد می ایستم و کف میزنم حتی از راه دور 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕❤

ali.mashayekh60
💙💙💙💙

setareabedi903
You're the best 👑👑👑@mehdimahani👑👑👑

setareabedi903
❤❤❤❤

asadi.leyli
💙💙💙💙👌👌🌹🌹🌹 موفق باشید

mahdiyeh_ghh
💙💙💙💙


farzaneh_a1990
💙💙💙💙

ela.ha57
👌🏻👌🏻

mehdimahani
@vida.javan 🌹😊🙏

asmafarmany
همیشه دوستت دارم

rahakaveh
یا ابرفرض

mrs__harley
Azzm😻

shadanashoori
🌹🌹

minta.rz
alan pishunit khube!?😐

reyh_oo_n
جا بهتر نبود؟😂

pretty_modeling_ir
Join Baby 😻💞💦


taji4ever
پسرتاجی💙