اشکان خطیبی طبق نظرسنجی انجام شده 😉😂: نمایش "در انتظار آدولف" به تئاتر مستقل تهران میاید.

آغاز پیش فروش در سایت tik8 بزودی.

به گزارش روابط عمومی نمایش "در انتظار آدولف"
، این نمایش پس از اجرا در تماشاخانه ایرانشهر و مورد استقبال قرار گرفتن تماشاگران برای بار دوم در سالن تئاتر مستقل تهران روی صحنه می رود.
نویسنده این نمایش ماتیو دلاپرته، الکساندر دلاپاتلیر، و مترجم، دراماتورژ و کارگردان آن علیرضا کوشک جلالى است.
در نمایش «در انتظار آدولف»، بازیگرانی چون اشکان خطیبی، آناهیتا درگاهی، حسین امیدی، آوا شریفی و رضا مولایی ایفای نقش می کنند.
در خلاصه این نمایش چنین آمده است: در یک مهمانی دوستان عزیزتر از جان، بیان «یک شوخی بی‌مزه» باعث می‌شود تا قبرها شکافته شوند و ارواح خبیثه شروع به‌ رژه رفتن کنند. در طی بحث‌ها ماسک‌های «تفاهم و دوستی» بی‌رحمانه بر زمین می‌ریزند. موقعیت‌های ابزورد و گروتسک، همراه با آتشفشانی از دیالوگ‌های گزنده و بی‌نظیر که یادآور سنت کمدی‌های انتقادی/ اجتماعی فرانسه است، ازجمله مولیر، بخصوص یاسمینا رضا، با ضرب‌آهنگ نفس‌گیری نمایش را به جلو می‌برند و ما را به هزارلای افکار شیطانی روشنفکران نئاندرتال نزدیک می‌کند. فرانسویان در ژانر «طنز گزنده اجتماعی» در جایگاه ویژه‌ای قرار دارند.
در دور اول اجرای «در انتظار آدولف»6800 نفر از این نمایش دیدن کردند. دور جدید اجرای آن هم  از روز 12 بهمن ماه ساعت 21 در سالن تئاتر مستقل تهران روی صحنه می رود.
سایر عوامل این نمایش عبارتند از: طراح‌ صحنه و دکور: امیرحسین دوانی، طراح لباس: آناهیتا درگاهی ، مدیر طراحی گرافیک و تبلیغات سهیل دانش اشراقی، طراح صدا: روزبه خورزنی، دستیار کارگردان و منشی صحنه: شکوفه داودی ،دستیار تولید و مدیر صحنه: مهرداد  تقوی، طراح گرافیک: حامد حکیمی، عکاس: مصطفی پیرهادی، مدیر روابط عمومی: سارا فرجی،  تبلیغات: کافه تئاتر مستقل تهران.

علاقمندان به تهیه بلیت برای این نمایش می توانند به سایت tik8  مراجعه کنند. پیش فروش بلیت های این نمایش از روز شنبه نهم دی ماه آغاز می شود.

@mostagheltheater
@ashkankhatibi58
@anahita_dargahi
@hoseinomidii
@h_judaki
@mostafakoushki
@rezamolai

#در_انتظار_آدولف 
#تئاتر_مستقل_تهران
#مصطفا_کوشکی
#اشکان_خطیبی
#آناهیتا_درگاهی class=
طبق نظرسنجی انجام شده 😉😂: نمایش "در انتظار آدولف" به تئاتر مستقل تهران میاید. آغاز پیش فروش در سایت tik8 بزودی. به گزارش روابط عمومی نمایش "در انتظار آدولف" ، این نمایش پس از اجرا در تماشاخانه ایرانشهر و مورد استقبال قرار گرفتن تماشاگران برای بار دوم در سالن تئاتر مستقل تهران روی صحنه می رود. نویسنده این نمایش ماتیو دلاپرته، الکساندر دلاپاتلیر، و مترجم، دراماتورژ و کارگردان آن علیرضا کوشک جلالى است. در نمایش «در انتظار آدولف»، بازیگرانی چون اشکان خطیبی، آناهیتا درگاهی، حسین امیدی، آوا شریفی و رضا مولایی ایفای نقش می کنند. در خلاصه این نمایش چنین آمده است: در یک مهمانی دوستان عزیزتر از جان، بیان «یک شوخی بی‌مزه» باعث می‌شود تا قبرها شکافته شوند و ارواح خبیثه شروع به‌ رژه رفتن کنند. در طی بحث‌ها ماسک‌های «تفاهم و دوستی» بی‌رحمانه بر زمین می‌ریزند. موقعیت‌های ابزورد و گروتسک، همراه با آتشفشانی از دیالوگ‌های گزنده و بی‌نظیر که یادآور سنت کمدی‌های انتقادی/ اجتماعی فرانسه است، ازجمله مولیر، بخصوص یاسمینا رضا، با ضرب‌آهنگ نفس‌گیری نمایش را به جلو می‌برند و ما را به هزارلای افکار شیطانی روشنفکران نئاندرتال نزدیک می‌کند. فرانسویان در ژانر «طنز گزنده اجتماعی» در جایگاه ویژه‌ای قرار دارند. در دور اول اجرای «در انتظار آدولف»6800 نفر از این نمایش دیدن کردند. دور جدید اجرای آن هم از روز 12 بهمن ماه ساعت 21 در سالن تئاتر مستقل تهران روی صحنه می رود. سایر عوامل این نمایش عبارتند از: طراح‌ صحنه و دکور: امیرحسین دوانی، طراح لباس: آناهیتا درگاهی ، مدیر طراحی گرافیک و تبلیغات سهیل دانش اشراقی، طراح صدا: روزبه خورزنی، دستیار کارگردان و منشی صحنه: شکوفه داودی ،دستیار تولید و مدیر صحنه: مهرداد تقوی، طراح گرافیک: حامد حکیمی، عکاس: مصطفی پیرهادی، مدیر روابط عمومی: سارا فرجی، تبلیغات: کافه تئاتر مستقل تهران. علاقمندان به تهیه بلیت برای این نمایش می توانند به سایت tik8 مراجعه کنند. پیش فروش بلیت های این نمایش از روز شنبه نهم دی ماه آغاز می شود. @mostagheltheater @ashkankhatibi58 @anahita_dargahi @hoseinomidii @h_judaki @mostafakoushki @rezamolai #در_انتظار_آدولف #تئاتر_مستقل_تهران #مصطفا_کوشکی #اشکان_خطیبی #آناهیتا_درگاهیثبت دیدگاه شما

ديدگاه کاربران